Automobilklub Wielkopolski oraz Porsche Club Polska

dziękują wszystkim uczestnikom VII edycji

Akademii Sportowej Jazdy Porsche 2010

za wspaniałą i odpowiedzialną zabawę. 
Gratulacje dla zwycięzców Winner - dwa seryjne Porsche na pudle zaraz za wydmuszką Mitsubishi Lancer należącym do Pavlo, gościa z Ukrainy !


Tygodniowy pobyt na Costa Blanca, tradycyjne ufundowany przez firmę Carisma Nieruchomości również wygrał Pavlo! 


Gratulacje dla odważnych pań, które nie ustępowały wiele umiejętnościami (jedna z nich to Natalia Florek http://www.nataliaflorek.com/ ) 


Zgodnie z zapowiedziami wszystkie Panie oraz całe podium zostało uhonorowane zestawami ekskluzywnych produktów od partnera - marki Livingroom. 

Z przyjemnością informujemy, iż do grona partnerów VII edycji Akademii Sportowej Jazdy Porsche 2010 dołączył czołowy producent i eksporter wysokiej jakości mebli tapicerowanych – Mebelplast S.A.

Mimo, że Mebelplast jest spółką z całkowicie polskim kapitałem, to w Polsce firma aktywna jest dopiero 8 lat. Wcześniej Mebelplast zdobywał już przeszło 20 lat rynki na całym świecie. Obecnie ponad 65% produkcji firmy jest eksportowane.

Mebelplast, z główną siedzibą w Olsztynie, posiada najbogatszą ofertę mebli tapicerowanych w Polsce (ponad 400 modeli mebli oraz 1500 rodzajów tkanin obiciowych i skór !).  Kilka lat temu w firmie zrodziła się idea stworzenia nowej marki dla salonów sprzedaży – Livingroom. Od połowy 2006 roku, kiedy zaczęto wprowadzać w życie pomysł na nowy wygląd salonów, zmieniono lub otwarto 36 punktów sprzedaży w Europie, a w tym 23 w Polsce. Promotorką Livingroom jest znana gwiazda Ivona Pavlovic.

Nowoczesne i atrakcyjne wizualnie salony Livingroom przyciągają klientów, którzy oprócz obejrzenia produków mogą poradzić się specjalisty, który pomoże dobrać wszystkie elementy zestawu.

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2014 DKMed Software