WYJĄTKOWE NAGRODY DLA WYJĄTKOWYCH KIEROWCÓW

             Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych edycji Akademii Sportowej Jazdy Porsche w 2011 roku, które dzięki firmie Carisma www.carisma.pl staną się niepowtarzalną okazją do spędzenia wraz z najbliższymi cudownych chwil w słonecznej Hiszpanii. Pan Jacek Szyc, właściciel firmy, również pasjonat samochodów o „szybkich sercach” postanowił ufundować dla uczestników poszczególnych imprez ASJP tygodniowy pobyt w luksusowym apartamencie u wybrzeży Półwyspu Iberyjskiego w przepięknym historycznym mieście Alicante (Costa Blanca). Do dyspozycji najlepszych kierowców wyłonionych w drodze losowania zostanie oddany komfortowy 3-pokojowy apartament dla czterech osób w uzgodnionym terminie.
            Firma Carisma już od 14 lat zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży nieruchomości za granicą. Spełniając marzenia Polaków o posiadaniu własnych apartamentów i domów położonych w unikatowych zakątkach krajów europejskich jednocześnie wspiera klientów w alternatywnym inwestowaniu.
            Wspólnie oczekując pełnych emocji  wyścigów   i możliwości  przekazania nagród zwycięzcom gwarantujemy, jak zawsze, zabawę w najlepszym stylu.

Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych edycjach Akademii Sportowej Jazdy Porsche w 2011 roku !


 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2014 DKMed Software